Programista WordPress w lokalizacji: Wetzlar

Rodzaj umowy: Stała praca

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego programisty WordPress, który pomoże nam w rozwoju, konserwacji i optymalizacji minimum 20 stron internetowych w ramach firmy w co najmniej 20 krajach. Idealny kandydat powinien być ekspertem w PHP, HTML, CSS, jQuery i JavaScript.

Zadania
▪ Tworzenie projektów, funkcji i ekranów dla stron internetowych opartych na WordPressie
▪ Tworzenie i dostosowywanie motywów i wtyczek WordPress
▪ Ścisła współpraca z zespołem projektowym i deweloperskim
▪ Wdrażanie optymalizacji SEO i konwersji
▪ Dokumentowanie i zarządzanie zmianami na stronie internetowej
▪ Rozwiązywanie błędów i problemów wymagań
▪ Kilka lat doświadczenia jako specjalista WordPress
▪ Bardzo dobre umiejętności w PHP, HTML, CSS, jQuery i JavaScript
▪ Doświadczenie w zakresie wydajności WordPress i SEO
▪ Bardzo dobre umiejętności analityczne i zdolność pojmowania
▪ Doświadczenie w obsłudze różnych systemów CMS
▪ Zdolność do znajdowania kreatywnych rozwiązań dla wyzwań związanych z projektowaniem stron internetowych
▪ Afiliacja do nowych technologii i standardów internetowych
▪ Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
▪ Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i praca zespołowa

Wymagania dotyczące programisty WordPress:

– Ukończone wykształcenie w dziedzinie IT/tworzenia stron internetowych.
– Głębokie doświadczenie w obsłudze stron WordPress
– Doświadczenie w programowaniu niestandardowych motywów i wtyczek dla klientów
– Doświadczenie w tworzeniu i edycji treści
– Dobre zrozumienie technologii internetowych, programowania i systemów CMS
– Dobra znajomość PHP, HTML, CSS i JavaScript

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy oraz możliwość pracy nad innowacyjnymi i opłacalnymi projektami.

Jeśli czujesz się zainteresowany pracą jako programista WordPress, wypełnij dzisiaj formularz aplikacyjny, aby zostać naszym nowym programistą WordPress.

Forma grzecznościowa*

Dane kontaktowe*

Chcielibyśmy otrzymać od Państwa jakieś informacje