Stażysta WordPress

Firma Tie Solution GmbH poszukuje motywowanego i zaangażowanego studenta (m/w/d) na staż w dziedzinie rozwoju WordPress.

Wymagania:

  • Studia w dziedzinie informatyki, tworzenia stron internetowych lub równoważne kwalifikacje
  • Podstawowa znajomość programowania w PHP, HTML, CSS i JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z WordPress
  • Motywacja i zaangażowanie

Obszary zadań:

Stażysta będzie zaangażowany w różne projekty związane z rozwojem WordPress i będzie blisko współpracować z zespołem programistów.

  • Rozwój i dostosowywanie stron internetowych opartych na WordPress
  • Tworzenie motywów i wtyczek WordPress
  • Implementacja funkcji i możliwości w WordPress
  • Wsparcie w konserwacji i utrzymaniu istniejących stron internetowych opartych na WordPress

Oferujemy:

  • Praktyczne spojrzenie na rozwój WordPress
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w projektach
  • Zróżnicowane zadania i projekty
  • Doświadczeni i zmotywowani koledzy

Kontakt:

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na:
E-mail: [email protected] lub wypełnij poniższy formularz.

Forma grzecznościowa*

Dane kontaktowe*

Chcielibyśmy otrzymać od Państwa jakieś informacje