Stażysta ds. marketingu online i influencer marketingu Lokalizacja: Wetzlar

Rodzaj stanowiska: Staż

Jako stażysta będziesz głównie zajmował się następującymi zadaniami:
• Aktywny udział w planowaniu, tworzeniu i realizacji międzynarodowych kampanii SEA
• Tworzenie i redagowanie tekstów, newsletterów, treści na stronie internetowej
• Monitorowanie, analiza i optymalizacja bieżących kont (Bing & Google)
• Regularne raportowanie wyników kampanii do liderów zespołu
• Tworzenie analiz konkurencji
• Optymalizacja słów kluczowych
• Testowanie kreatywnych rozwiązań i stron docelowych

Twój profil:

• Pierwsze doświadczenia w dziedzinie marketingu internetowego, doświadczenie w SEA mile widziane.
• Duże zainteresowanie marketingiem internetowym, pracą z danymi i analizą zależności
• Proaktywność i samodzielność w połączeniu z szybkim pojmowaniem
• Zapał do pracy w dziedzinie eCommerce
• Dobra znajomość programu Excel (np. Pivot, formatowanie)
• Zainteresowanie współpracą na co najmniej 6 miesięcy
• Wykonywanie pracy pionierskiej
• Posługiwanie się biegle językiem niemieckim i angielskim w mowie i piśmie (znajomość innych języków europejskich, takich jak włoski, hiszpański, francuski, będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

• Wyzwania projektowe z dużą swobodą przedsiębiorczą w rozwijającej się wiodącej firmie akcesoriów w Europie
• Nowy, wysoko zmotywowany zespół z płaskimi strukturami hierarchicznymi
• Elastyczne godziny pracy i nowoczesne biuro w sercu Wetzlar (Hesja)
• 30% rabat na produkty z naszego własnego sklepu
• Codziennie świeże owoce i warzywa oraz napoje.
• Praktyczne spojrzenie na handel elektroniczny międzynarodowego producenta akcesoriów.

• Połącz swoją praktykę obowiązkową z pracą u nas: Jeśli chcesz, możesz pracować na pełny etat w czasie wakacji semestralnych i zaliczyć czas jako praktykę na uczelni.
• Jesteś blisko ukończenia studiów? W zależności od tematu istnieje możliwość napisania pracy dyplomowej u nas.
• Czy to letnie czy świąteczne przyjęcie, nasze wycieczki czy spontaniczne piwo - wszystko to jest u nas możliwe. Świętujemy nasze sukcesy razem.

Osiągnij pełny potencjał w marketingu internetowym! Zrób staż u nas i ucz się od najlepszych. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę już dziś! Inne oferty pracy.

Czekamy na Twoje pełne dokumenty aplikacyjne, na okres co najmniej 6 miesięcy.