Stażysta Social Media w lokalizacji: Wetzlar

Rodzaj zatrudnienia: Staż

Poszukujemy motywowanego i pasjonującego stażystę (m/k/d) do naszych działań w mediach społecznościowych. W tej pozycji staniesz się częścią naszego zespołu i będziesz nas wspierać w opracowywaniu i wdrażaniu strategii mediów społecznościowych na różnych platformach.

Zadania:
– Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych strategii mediów społecznościowych
– Tworzenie treści dla wszystkich popularnych platform mediów społecznościowych
– Obsługa kanałów mediów społecznościowych
– Zbieranie i analiza informacji o mediach społecznościowych
– Wsparcie w planowaniu i realizacji kampanii
– Interakcja z obserwującymi i influencerami

Wymagania:

– Zainteresowanie mediów społecznościowych i marketingu online
– Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
– Doświadczenie w obsłudze platform mediów społecznościowych
– Doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treścią
– Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
– Kreatywność i inicjatywa
– Niemiecki i angielski w mowie i piśmie

Oferujemy:

– Dynamiczne i wspierające środowisko pracy
– Szansa na rozwój w dziedzinie mediów społecznościowych
– Przyjemne środowisko pracy z nowoczesnymi technologiami i wieloma możliwościami rozwoju osobistego
- Interesujące i wymagające zadanie z elastycznymi godzinami pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą praktyką, aplikuj jeszcze dzisiaj. Jeśli szukasz innego miejsca na praktyki, kliknij tutaj.