Online Marketing Manager (m/w/d) a Wetzlar telephelyen

Beállítási viszony: Állandó alkalmazás

Többre vágysz, mint csak egy állásra? Szereted a kihívásokat, és elege van abból, hogy mindig csak a második hegedűt játssza? Szeretnél vezető szerepet vállalni egy divatvállalat marketingosztályának felépítésében, és keresed a kihívást? Akkor nálunk az új Online Marketing Manager pozícióban a helyed!

A Tie Solution vezető vállalat Európában a magas minőségű kiegészítők, mint sálak, téli sálak, nyakkendők, csokornyakkendők stb. fejlesztésében és gyártásában a merchandising, a vállalati azonosság és a divat területén. Gyártunk légitársaságoknak, bankoknak, autógyártóknak, reklámügynökségeknek, kiállításoknak, italgyártóknak, divatvállalatoknak, egyesületeknek, sport szövetségeknek stb. Innovatív termék- és szolgáltatásmegoldások, valamint világszerte elérhető értékesítés jellemzi cégünket.

Online marketingot szeretjük: közel 15 éve kiszervezzük az online marketingünket, most azonban az expanzióval összefüggésben ideje belső erőforrásokkal felépíteni. Mint erős partner a divatvilágban, az online marketingben is professzionalizmust és teljesítményt keresünk. Széles országportfóliónk különösen izgalmas és kozmopolita munkanapot biztosít, és sok lehetőséget kínál az új kihívásokkal való szembesülésre.

Ahhoz, hogy elérjük a következő szintet, erős teljesítményre van szükségünk, mint te! Készen állsz arra, hogy hatalmadat hozzánk vigyed, és támogass minket az nemzetközi expanzióban?

Az Online Marketing osztályunk felépítése érdekében azonnali kezdéssel olyan vezető teljesítményt keresünk, aki tehetséges az SEO területén. Az ügyvezetőnk, mint közvetlen kapcsolattartó, izgatottan várja az új ötleteidet az új Online Marketing Manager pozícióban.

Alapvetően az új Online Marketing Managerként a következő feladatokat fogod átvenni:
Szakértőnk az optimális nemzetközi oldalaink (Shopware5/6 és WordPress) SEO területén történő kezelésében és teljes kampányok irányításában.
A láthatóság és a forgalom növelése kulcsszó- és versenyelemzések alapján az organikus keresési környezetben.
Folyamatos figyelemmel kísérés és optimalizálás a rangsorokban célzott SEO eszközök segítségével.
On- és Offpage intézkedések koncepciójának és megvalósításának kidolgozása.
Fókusz a digitális trendekre és fejlesztésekre.
Csapatvezetővé fejlesztés lehetséges.

Profilod:

BWL, VWL, üzleti informatika, gazdasági mérnöki, statisztika, matematika vagy hasonló területen végzett diploma.
Legalább 5 éves tapasztalat SEO területen, ideális esetben ügynökségi oldalon.
Jó tapasztalat a keresőoptimalizálásban és az eszközeikben (pl. Sistrix).
Ismeretek (X)HTML, CSS és PHP terén, valamint tapasztalat a CMS és az áruházrendszerek kezelésében előnyös.
Nem csak vezető, hanem cselekvő is vagy.
Saját kezdeményezés és innovációs szellem.
Önálló és strukturált munkavégzés
Csapatmunka, kommunikációs készség és erős ügyfélközpontúság.
Magas minőségi követelmények és gyors felfogóképesség

Kínálunk:
• Kihívásokkal teli projektek sok vállalkozói tervezési lehetőséggel Európa vezető kiegészítő vállalatában.
• Új, magasan motivált csapat lapos hierarchiákkal.
• Rugalmas munkaidő és modernen felszerelt iroda Wetzlar szívében (Hessen).
• Céges mobiltelefon / laptop (funkció- és igényfüggő).
• Távoli / mobil iroda előzetes egyeztetés alapján.
• Havi / éves bérlet a tömegközlekedési eszközökre.
• 30% kedvezmény a saját boltunkban kapható termékekre.
• Munkaadói hozzájárulás a munkahelyi nyugdíjhoz (12 hónapos munkaviszony után).
• Mindennapi friss gyümölcsök és zöldségek, valamint italok.
• Támogatás gyermekfelüszítéshez, mint óvoda, bébiszitter vagy napközi.
• Személyes fejlesztési lehetőségek, nyelvtanfolyamok, csapatépítő tréningek és coachingok.
• Céges autó (funkció- és igényfüggő, 12 hónapos munkaviszony után)
• Legyen az nyári vagy karácsonyi ünnepség, kirándulásaink vagy egy spontán sör, mindez mindig velünk van. Az eredményeinket együtt ünnepeljük.

FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSED?

Teljes körű Online Marketing Manager jelentkezésedet várjuk, beleértve a fizetési igényeidet és a lehetséges belépési időpontot.

Kérlek, küldd el a jelentkezési űrlapot még ma, vagy ha más állást keresel, nézd meg, mi van üresen.

Megszólítás*

Kapcsolati adatok*

Szeretne valamit közölni velünkhöz