Sea Manager helyszín: Wetzlar

Foglalkoztatási forma: Állandó munkaviszony

Többre vágysz, mint csak egy állásra? Szereted a kihívásokat, és eleged van abból, hogy mindig csak másodhegedűsként szerepelsz? Szeretnél vezető szerepet vállalni a marketing osztályon Sea Managerként egy divatvállalatban, és keresed a kihívást? Akkor nálunk a helyed!

A Tie Solution vezető vállalat Európában a magas minőségű kiegészítők, mint sálak, téli sálak, nyakkendők, csokornyakkendők stb. fejlesztésében és gyártásában a merchandising, a vállalati azonosság és a divat területén. Gyártunk légitársaságoknak, bankoknak, autógyártóknak, reklámügynökségeknek, kiállításoknak, italgyártóknak, divatvállalatoknak, egyesületeknek, sport szövetségeknek stb. Innovatív termék- és szolgáltatásmegoldások, valamint világszerte elérhető értékesítés jellemzi cégünket.

Online marketingot szeretjük: közel 15 éve kiszervezzük az online marketingünket, most azonban az expanzióval összefüggésben ideje belső erőforrásokkal felépíteni. Mint erős partner a divatvilágban, az online marketingben is professzionalizmust és teljesítményt keresünk. Széles országportfóliónk különösen izgalmas és kozmopolita munkanapot biztosít, és sok lehetőséget kínál az új kihívásokkal való szembesülésre.

Ahhoz, hogy elérjük a következő szintet, erős teljesítményre van szükségünk, mint te! Készen állsz arra, hogy hozzájárulj a képességeiddel és támogass minket az új Sea Managerként az Nemzetközi Bővítésben?

Azonnali támogatást keresünk a teljesítménymarketing területén SEA szakértőként. Ügyvezetőnk, mint közvetlen kapcsolattartód, izgatottan várja az új kampányok és a teljesítmény csatornák bővítésére vonatkozó ötleteidet, mint új Sea Manager.

Alapvetően a következő feladatokat vállalod Sea Managerként:

Szakértő a SEA területén történő optimális kezeléshez.
Célközönség-specifikus kampánystruktúrák felépítése és létrehozása.
Kampányok kimenetelezése és optimalizálása a közös üzleti célok mentén az ügyvezetővel.
Havi kampányjelentések és elemzések készítése, valamint cselekvési javaslatok levonása.
Fókusz a digitális trendekre és fejlesztésekre.
Csapatvezetővé fejlesztés lehetséges

Képességeid Sea Managerként:

BWL, VWL, üzleti informatika, gazdasági mérnöki, statisztika, matematika vagy hasonló területen végzett diploma.
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat SEA területen, ideális esetben ügynökségi oldalon.
Rendelkezel Google AdWords és Google Analytics tanúsítvánnyal.
Megoldásorientált és analitikus munkavégzésre, számok iránti érzékenységre és folyamatok fejlesztésére való törekvésre van szükséged.
Nem csak vezető, hanem cselekvő vagy!
Kezdeményezőképesség és innovációs szellem

Juttatásaink:

• Kihívásokkal teli projektek sok vállalkozói tervezési lehetőséggel Európa vezető kiegészítő vállalatában.
• Új, magasan motivált csapat közvetlen kapcsolattal az ügyvezetővel.
• Rugalmas munkaidő és modernen felszerelt iroda Wetzlar szívében (Hessen).
• Céges mobiltelefon / laptop (funkció- és igényfüggő).
• Távoli / mobil iroda előzetes egyeztetés alapján.
• Havi / éves bérlet a tömegközlekedési eszközökre.
• 30% kedvezmény a saját boltunkban kapható termékekre.
• Munkáltatói hozzájárulás a munkáltatói nyugdíjhoz (12 hónapos munkaviszony után).
• Mindennapi friss gyümölcsök és zöldségek, valamint italok.
• Támogatás gyermekfelüszítéshez, mint óvoda, bébiszitter vagy napközi.
• Személyes fejlesztési lehetőségek, nyelvtanfolyamok, csapatépítő tréningek és coachingok.
• Cégautó (funkciótól és igényektől függően, 12 hónapos munkaviszony után).
• Legyen az nyári vagy karácsonyi ünnepség, kirándulásaink vagy egy spontán sör, mindez mindig velünk van. Az eredményeinket együtt ünnepeljük.

AZ ÉRDEKLŐDÉSED FELKELTETT, MINT TENGERSZÁLLÍTÁSI MENEDZSER?

TÖLTSD KI MÁR MA A Jelentkezési űrlapunkat, és légy a Sea Managerünk! vagy jelentkezz más pozícióra a vállalatban.

Megszólítás*

Kapcsolati adatok*

Szeretne valamit közölni velünkhöz