Locație Manager Marea: Wetzlar

Tipul de angajare: Angajare permanentă

Vrei mai mult decât un loc de muncă? Îți place provocarea și nu vrei să fii mereu pe locul doi? Vrei să fii liderul departamentului de marketing ca manager Marea într-o companie de modă și cauți o provocare? Atunci ești exact unde trebuie să fii!

Tie Solution este o companie de top în dezvoltarea și producția de accesorii de înaltă calitate, cum ar fi eșarfe, eșarfe de iarnă, cravate, fluturi, etc. în Europa pentru domeniile de merchandising, identitate corporativă și modă. Producem pentru companii aeriene, bănci, producători auto, agenții de publicitate, târguri, producători de băuturi, companii de modă, cluburi, asociații sportive, etc. Soluții inovatoare de produse și servicii, precum și distribuție la nivel mondial ne definesc.

Iubim marketingul online: de aproape 15 ani externalizăm marketingul nostru online și acum, odată cu extinderea noastră, este timpul să îl construim intern. Ca partener puternic în lumea modei, căutăm profesionalism și performanță și în marketingul online. Portofoliul nostru larg de țări face munca noastră de zi cu zi extrem de atractivă și cosmopolită și oferă multe oportunități de a ne confrunta cu noi provocări în fiecare zi.

Pentru a ajunge la următorul nivel, avem nevoie de performeri puternici precum tine! Ești pregătit să-ți aduci puterea la noi și să ne susții în expansiunea internațională ca noul nostru Manager Sea?

Cautăm începând de acum sprijin în marketingul de performanță pentru zona SEA. Directorul nostru general, ca interlocutor direct al tău, este nerăbdător să afle ideile tale ca noul manager Sea pentru campanii noi și extinderea canalelor de performanță.

În principal, vei avea următoarele responsabilități ca Manager Sea:

Specialist pentru îngrijirea optimă în zona SEA.
Construirea și crearea de structuri de campanii specifice publicului țintă.
Gestionarea și optimizarea campaniilor conform obiectivelor de performanță definite împreună cu directorul general.
Crearea de rapoarte și analize lunare ale campaniilor, precum și deducerea de recomandări de acțiune.
Concentrarea pe tendințele și evoluțiile digitale.
Posibilitatea de a avansa la poziția de lider de echipă

Abilitățile tale ca manager Sea:

Ai absolvit studii în domeniul economiei, informaticii economice, ingineriei economice, statisticii, matematicii sau asemănătoare.
Experiență profesională de cel puțin 5 ani în domeniul SEA, ideal într-o agenție.
Ai certificatul Google AdWords și certificatul Google Analytics.
Ai o abordare orientată spre soluții și analitică, afinitate pentru cifre și plăcere în dezvoltarea și îmbunătățirea proceselor.
Nu ești doar un lider, ci și un realizator!
Inițiativă proprie și spirit inovator

Beneficiile noastre:

• Proiecte provocatoare cu mult spațiu de manevră antreprenorial într-o companie europeană de accesorii în creștere.
• O nouă echipă puternic motivată cu contact direct cu directorul general.
• Program flexibil de lucru și birou modern echipat în inima Wetzlar (Hessa).
• Telefon mobil / laptop de firmă (în funcție de necesități).
• Birou mobil / la distanță după acord.
• Abonament lunar / anual pentru transportul public.
• Reducere de 30% la produsele din propriul nostru magazin.
• Contribuție a angajatorului la pensia de întreprindere (după o vechime de 12 luni în companie).
• Fructe și legume proaspete zilnic, precum și băuturi
• Contribuție pentru îngrijirea copiilor, cum ar fi grădinița, creșa sau bonă.
• Posibilități de dezvoltare personală, cursuri de limbă și training-uri de echipă și coaching-uri.
• Mașină de serviciu (în funcție de necesități, după o vechime de 12 luni în companie).
• Fie că este vorba de petrecerea de vară sau de Crăciun, excursiile noastre sau o bere spontană, toate acestea sunt mereu posibile cu noi. Sărbătorim împreună succesele noastre.

INTERESUL TĂU A FOST TREZIT CA MANAGER DE SEA?

Completează formularul nostru de aplicare chiar ASTĂZI și devino noul nostru Manager Sea! sau aplică pentru o altă poziție în companie.

Titlu*

Date de contact*

Doriți să ne transmiteți ceva

Încărcați documentele de aplicare*