Menedżer morza Lokalizacja: Wetzlar

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Chcesz więcej niż tylko pracę? Kochasz wyzwania i masz dość grania drugiego skrzypka? Chcesz być liderem działu marketingu jako Menedżer morza w firmie modowej, która rozwija się razem z Tobą? To jesteś we właściwym miejscu!

Tie Solution to wiodąca firma w Europie zajmująca się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości akcesoriów takich jak szaliki, szaliki zimowe, krawaty, muchy itp. dla branż merchandisingu, identyfikacji korporacyjnej i mody. Produkujemy dla linii lotniczych, banków, producentów samochodów, agencji reklamowych, targów, producentów napojów, firm modowych, klubów, związków sportowych itp. Innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe oraz światowa dystrybucja wyróżniają nas spośród innych.

Kochamy marketing internetowy: Od prawie 15 lat zewnętrznie prowadzimy nasz marketing internetowy, teraz nadszedł czas, aby w związku z naszą ekspansją zbudować go wewnętrznie. Jako silny partner w świecie mody, szukamy również profesjonalizmu i wydajności w marketingu internetowym. Szeroki portfel krajów sprawia, że nasza praca jest szczególnie atrakcyjna i kosmopolityczna, oferując wiele możliwości codziennego stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Aby osiągnąć kolejny poziom, potrzebujemy silnych wykonawców takich jak ty! Jesteś gotowy, aby wnieść swoją moc i wesprzeć nas jako nowy kierownik SEA w naszej międzynarodowej ekspansji?

Poszukujemy od teraz wsparcia w marketingu wydajnościowym dla obszaru SEA. Nasz dyrektor zarządzający, jako Twój bezpośredni kontakt, jest zaciekawiony Twoimi pomysłami jako nowy menedżer SEA dla nowych kampanii i rozszerzenia kanałów wydajnościowych.

W zasadzie będziesz odpowiedzialny za następujące zadania jako kierownik SEA:

Specjalista do optymalnej obsługi w obszarze SEA.
Budowa i tworzenie struktur kampanii ukierunkowanych na grupy docelowe.
Wdrażanie i optymalizacja kampanii zgodnie z określonymi wspólnie z dyrektorem zarządzającym celami wydajnościowymi.
Tworzenie miesięcznych raportów i analiz kampanii oraz wyciąganie z nich wniosków i zaleceń.
Skupienie na cyfrowych trendach i rozwoju.
Możliwość awansu na lidera zespołu

Twoje umiejętności jako menedżer SEA:

Posiadasz ukończone studia z zakresu zarządzania, ekonomii, informatyki ekonomicznej, inżynierii ekonomicznej, statystyki, matematyki lub podobnych.
Posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie SEM, najlepiej po stronie agencji.
Posiadasz certyfikaty Google AdWords oraz Google Analytics.
Posiadasz podejście skoncentrowane na rozwiązaniach i analityczne, lubisz liczby i rozwijanie oraz ulepszanie procesów.
Jesteś nie tylko liderem, ale także wykonawcą!
Inicjatywa i duch innowacyjny

Nasze korzyści:

• Wyzwania projektowe z dużą swobodą w kształtowaniu przedsiębiorstwa w rozwijającej się wiodącej firmie akcesoriów w Europie.
• Nowy, silnie zmotywowany zespół z bezpośrednim kontaktem z dyrektorem zarządzającym.
• Elastyczne godziny pracy i nowoczesne wyposażone biuro w sercu Wetzlar (Hesja).
• Telefon służbowy / laptop (w zależności od potrzeb).
• Praca zdalna / mobilna po uzgodnieniu.
• Miesięczna / roczna karta na transport publiczny.
• Rabat 30% na produkty z naszego własnego sklepu.
• Przyczynki pracodawcy do emerytury pracowniczej (po 12 miesiącach zatrudnienia w firmie).
• Codziennie świeże owoce i warzywa oraz napoje.
• Dotacja na opiekę nad dziećmi, taką jak przedszkole, żłobek lub opiekunka dzienna.
• Osobiste możliwości rozwoju, kursy językowe oraz szkolenia zespołowe i coaching.
• Samochód służbowy (w zależności od funkcji i potrzeb, po 12 miesiącach stażu w firmie).
• Czy to letnie czy świąteczne przyjęcie, nasze wycieczki czy spontaniczne piwo - wszystko to jest u nas możliwe. Świętujemy nasze sukcesy razem.

ZAINTERESOWAŁ CIĘ SEA MANAGER?

Wypełnij DZIŚ nasz formularz aplikacyjny i zostań naszym nowym kierownikiem SEA! lub aplikuj na inne stanowisko w firmie.

Forma grzecznościowa*

Dane kontaktowe*

Chcielibyśmy otrzymać od Państwa jakieś informacje